הסיפור המופלא על הישועה הפרטית

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

 

"אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך"

שמחה והתרגשות מיוחדת במסדרונות משרדי 'זה לזה ' בניהולה של אם היתומים והאלמנות הרבנית רייזי רוטנברג שתחי'.

למשפחת ט. ממודיעין עלית נולד בן לאחר 13 שנים. אב המשפחה א. הוא אברך שלומד עם ילדים יתומים במסגרת פרויקט בני מלכים בארגון זה לזה. פרויקט בני מלכים הוא עבור ילדים יתומים שאחד מהוריהם נפטר, במקרה כזה קשה מאד לתפקד בצורה שלימה, ובעיקר כשיש ילדים שצריכים מישהו שילמד איתם ,שישנן איתם את החומר הנלמד בת"ת. 'בני מלכים' בארגון זה לזה, בניהולו של הרב יהודה פריזנד לקח על עצמו לארגן לאותם ילדים יתומים אברך צמוד שילמד איתם לפחות 3 פעמים בשבוע או יותר , לפעמים האברך גם מלווה אותם לתפילות בביהכ"נ ובפרט כשיש כאלו הצריכים לומר קדיש.

האברך שחבק בן בסופ"ש שעבר , שמר על סיפורו האישי ,וגם למנהלי 'זה לזה' הדבר לא נודע עד שבוע שעבר.
אותו אברך סיפר כך: הוא ואשתו נשואים כבר 13 שנה ולא זכו לזש"ק. כמובן התפללנו , ביקשנו , וידענו שתפילות לא שבות ריקם. לפני שנתיים קצת פחות , נכנסתי למרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א לקבל ממנו ברכה שניפקד בזש"ק. הגר"ח אמר לי : תלמד עם ילדים יתומים. לא שאלתי שאלות וכבר מיד פניתי לארגון זה לזה –שידעתי שהם מסייעים ומטפלים ביתומים ואלמנות. אמרתי להם שאני מעוניין ללמוד עם ילד יתום בעירי, והם קישרו אותי עם מנהל הפרויקט בני מלכים. מספר ימים לאחר מכן כבר הייתי חונך עם ילד יתום , לפעמים עם שני ילדים , אך את הסיבה לכך לא סיפרתי לאיש. סוד ששמרנו עליו אני ואשתי. השבוע , שנתיים לאחר ברכתו של מרן שר התורה והוראתו ללמוד עם ילדים יתומים, חבקו האברך ואשתו בן ראשון לאחר 13 שנים.
האברך סיפר את המופת למנהל פרויקט 'בני מלכים' בארגון זה לזה ואמר : " כעת אני רואה בחוש את מה שכתוב אם אתה משמח את שלי אני משמח את שלך" , אנו מודים לקב"ה על המתנה הגדולה שנתן לנו, ולא פחות מכך אני מודה על הזכות שניתנה לי ללמוד עם יתומים ולראות מקרוב את פעילות הארגון היקר והחשוב.

 

דילוג לתוכן