ב'זה לזה' חגגו את שמחת בר המצווה ל-50 יתומים בראשות גדולי ישראל

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

דמעות של שמחה עמדו בעיני המשתתפים בסיומי המסכתות ואמירת ה'קדיש' • פרץ של התרגשות בכניסת גדו"י לכבד את המעמד בהשתתפותם • הפקה מושקעת לכבודם של היתומים שחגגו את כניסתם לעול תורה ומצוות שאביהם מלווה אותם מלמעלה

בהתרגשות עצומה וכשחיוכים ודמעות מתמזגים יחד נחגגה השבוע שמחת בר המצווה המרכזית ל-50 בחורים יתומים המאוגדים תחת אגף 'בני מלכים' של ארגון 'זה לזה' במעמד אדיר ורב רגש שהתקיים באולם הגדול במרכז הקונגרסים בנייני האומה בירושלים.

לקראת הערב החלו לנהור המוזמנים ואורחי הכבוד מהם בני משפחות האלמנות והיתומים, צוות החונכים המוסר נפשו למען עתיד הילדים היתומים בכל שלב בחיי היתמות הכואבת, חברי וידידי ארגון 'זה לזה' המלווה אלפי משפחות כאובות המתמודדות עם הקושי שבהיעדר אחד ההורים ל"ע. ציבור ענק מילא את האולם לאחר הצגת כרטיסי הכניסה המיוחדים שנשלחו מבעוד מועד למוזמנים והסבו לסעודת מצווה לכבוד השמחה.

בשירה אדירה ובשמחה שפרצה בעוז קיבלו את פני חתני השמחה נערי 'זה לזה' שנכנסו ועלו אל מקומם על במת הכבוד, רגעי שיא שלוו בהתרגשות סוחפת נרשמו בכניסת מרנן גדולי הדור שליט"א שהטריחו עצמם להשתתף בשמחת היתומים הקרובים לליבם וזוכים לחיבה מיוחדת בעיניהם. לאחמ"כ זכו חתני בר המצווה לערוך את סיומי המסכתות אותם למדו לרגל שמחתם כשבסיום נעמדו לאמירת קדיש משותף לגומרה של תורה.

כשהקהל פוצח בריקודים נסערים לקול שירה וזמרה בניצוחו של אמן הרגש מוטי ויזל, דודי קאליש ומקהלת נשמה בליווי תזמורת מורחבת. חוברת מהודרת עם דרשות החתנים חולקה במעמד שהטביע חותם עמוק בלבבות המשתתפים.

דברי ברכה נרגשים נשאו ראש הישיבה הגרב״מ אזרחי והראשל״צ הגר״י יוסף. כשליחא דרבנן עמד מזכיר מועצגה"ת ביראת קודש להקריא את מכתבו של מרן שר התורה הגר״ח קניבסקי

צילום: יעקב נחומי ושוקי לרר

דילוג לתוכן