מאות אלמנות ויתומים השתתפו בפעילויות חווייתיות ומשמחות בחוה"מ פסח

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ארגון "זה לזה" הדואג במשך השנה לרווחת יתומים ואלמנות, ערך בחוה"מ פסח פעילויות מלאות אתגרים ושמחה למשפחות הארגון. חוויות חול המועד שהפכו למסורת רבת שנים, אהובות על הילדים המחכים להן בציפייה מתוקה.

סדרת הפעילויות נפתחה בנמל יפו האצילי. מאות אמהות וילדיהן נהנו משייט על גלי הים התיכון בספינה גדולה ומפוארת. מוזיקה חגיגית התנגנה ברקע והתמזגה עם אויר הים המלוח, הופכת את האווירה למיוחדת, אוירה שתיזכר עוד זמן רב. לאחר השיט המשיכו כולם לפארק אתגרים שבכפר הירוק, שם מצא כל אחד את החוויה המתאימה לגילו. קריאות האושר של הילדים מלאו את ליבן של האמהות ששמחו לראות את ילדיהן צוחקים, מתאווררים ואוגרים כוח.

ובזמן שהילדים הקטנים השתובבו בפארק, נהנו אחיהם הגדולים מיום נפלא ועמוס לא פחות. מאות ילדי "זה לזה", אשר נהנים ממגוון פעילויות וחונך צמוד במשך השנה, הגיעו בצורה מאורגנת לנתניה שם חכתה להם תכנית עשירה עם ספורט ימי, פארק אתגרי ועוד. את היום גדוש הפעילות סיימו הילדים בארוחה חגיגית, במהלכה הנעים את זמנם קוסם רב פעלולים. הילדים שבו לביתם עייפים אך מרוצים, מלאי שמחה וחוויות מרתקות.

טיול מושקע לצפון על נחליו השוצפים התקיים בחוה"מ גם לבחורי הישיבה היתומים. הטיול שנמשך יום שלם כלל שעות של חווייה בפארק הקרח שבמרכז קנדה, מסלולי הליכה מרתקים, נופים, נחלים ואתגרים מהנים.
מלאי מרץ וחוויות חזרו הבחורים לביתם, טעונים בכוח ושמחה. מוכנים להתחיל את הזמן הבא.

 

דילוג לתוכן